Telefon:

+90 312 472 18 18 ( PBX )

+90 312 472 18 60

+90 532 517 90 06

+90 544 493 96 24

Güven, Kalite ve Satış Politikamız

 ALTERNATİF KIRTASİYE VE KOPYALAMA MERKEZİ olarak 1997 Yılında Ankara Öveçler`de faaliyetimize başladığımız ilk günden itibaren benimsemiş olduğumuz Kalite standartları içerisinde Güven, Müşteri memnuniyeti ve Hizmet anlayışımızdan ödün vermeden faaliyetimize devam etmekteyiz. Firma olarak sektörümüze daha iyi hizmet verebilmek için, sektörle alakalı yeni, son teknolojik cihazlara yatırımlar yaparak siz değerli müşterilerimizin her türlü istek ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde profesyonelce cevap verebilmenin haklı mutluluğunu 22 yıldır yaşamaktayız.

Kırtasiye sektöründe uzun yıllara dayalı tecrübemizle Öveçler ve Kızılay mağazalarımızda deneyimli ve profesyonel 50`yi aşkın personelimizle ve araç filolarımıza her geçen gün tüm teknolojik ekip ve ekipmanları tedarik ederek kaliteli ve ekonomik ürün çeşitlerimizle tüketiciye yönelik sorumluluk anlayışı içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Alternatif Ofis Kırtasiye Kopyalama Merkezi olarak firmamıza Ankara'nın her noktalarına geniş dağıtım ağıyla araçlarımızla teslimat yapılarak aynı zamanda Firmalardan talep edilen işlerde adreslerden teslim alınarak aynı gün içerisinde işleriniz hızlı bir şekilde yapılıp tekrar adrese teslim edilmektedir.

Şehir dışı siparişlerde kargo yöntemi ile aynı gün içerisinde sevkıyatı yapılmaktadır. Kalite, telefon- e-posta - faks vs. yoluyla gelen siparişleri ALTERNATİF KIRTASİYE KOPYALAMA MERKEZİ olarak tek merkezde alternatif çözümlerle Güven, Kalite ve Hesaplı alışverişin bir arada olduğu tek çatı altında 22 yıldır hizmetimize devam etmekteyiz.

TÜKİD ÜYESİDİR

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Doğan ALIÇ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Genel Müdür

Misyonumuz

Çalıştığımız ve çalışmayı planladığımız öncelikle Ankara olmak üzere bize ihtiyaç duyabilecek bütün firmalara eksiksiz kaliteli ekonomik Müşteri Memnuniyeti çerçevesinde hizmet sunmaktır.


Vizyonumuz

Markalaşma noktasındaki her kurum gibi gerek ticari ahlak gerekse örnek teşkil edecek müşteri ilişkileri gibi esaslara dayalı faaliyetlerimizi geliştirmek ve yaygınlaştırmaktır.

Neden Biz?

Çünkü biz gelişen dünya standarlarını takip eden ve bunu hizmet statüsü ile birleştiren gelişen ve geliştiren bir vizyona sahibiz...

Kargo Hizmeti

Herhangi bir kargo firmasına ihtiyaç duymadan kendi araçlarımızla kendi elemanlarımızla güvence altında siparişlerinizi teslim ediyoruz.

Prensibimiz

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN bir slogan değil önemli bir prensip olduğu noktasında bilgili ve tecrübeliyiz.